سرویس دهی عالی

با ما همراه شوید

09032486073

ارتباط با ما

سرویس 365

در خدمت هموطنان عزیز

تعمیرکار آبگرمکن در بروجرد

تعمیر آبگرمکن بوتان،تعمیر آبگرمکن دیواری،تعمیر آبگرمکن دیواری بوتان،آبگرمکن برقی بوتان،تعمیرکار آبگرمکن در بروجرد،تعمیر آبگرمکن
09032486073
تعمیرکار آبگرمکن در بروجرد و شناخت آن:آب‌گرم‌کن وسیله‌ای است که معمولاً برای گرم‌کردن آب بکار گرفته می‌شود. در مصارف خانگی از آب گرم شده اغلب برای شستن ظروف و پوشاک، استحمام، غذاپزی و گرم کردن محیط منزل استفاده می‌شود. در مصارف صنعتی اغلب از آب‌گرم‌کن‌هایی استفاده می‌شود که توان تولید بخار فوق داغ را داشته باشد.
تعمیرکار آبگرمکن در بروجرد
تعمیرکار آبگرمکن در بروجرد
امروزه ابگرمکن‌ها با گاز کار می‌کنند که به صورت منبعی و دیواری وجود دارند ابگرمکن‌های منبعی یک منبع دارند که اب وارد آنها می‌شود و با شعله ای که در زیر ان وجود دارد گرم می‌شود این آبگرمکن‌ها روی زمین قرار دارند و فضای نسبتاً زیادی را اشغال می‌کنند و مناسب خانه‌های ویلایی و بزرگ اند و قیمت چندان زیادی ندارند. آبگرمکن‌های دیواری روی دیوار نصب می‌شوند و فضایی را روی زمین اشغال نمی‌کنند و مناسب خانه‌های کوچک و آپارتمانی است این آبگرمکن‌ها دارایی شبکه ای از لوله‌ها هستند که معمولاً از جنس مس است تعمیرکار آبگرمکن در بروجرد این لوله‌ها با مشعلی که در زیر آنها قرار دارد گرم می‌شوند و با عبور آنها اب گرم می‌شود این آبگرمکن‌ها گران ترند. ابگرمکن‌های خورشیدی گونه دیگری از ابگرمکن‌ها است با تابش خورشید به لوله‌های آن آب درون آنها گرم می‌شود بدی این ابگرمکن‌ها این است که در روزهای ابری و مکان‌های سرد و کم آفتاب کارکرد خوبی ندارد.
تعمیرکار آبگرمکن در بروجرد
تعمیرکار آبگرمکن در بروجرد
نصب کولر گازی در ملایر
خرید آنلاین بلیط هواپیما
باز کردن چت
Scan the code
?HELLO CAN I HELP YOU
00989032486073