سرویس دهی عالی

با ما همراه شوید

09032486073

ارتباط با ما

سرویس 365

در خدمت هموطنان عزیز

همیشه سفارش دارو از ترکیه کمی مشکل می باشد و هر داروخانه به تعداد محدودی داروهای خارجی دارد و حتی اختلاف قیمت آن ها با داروخانه های دیگر ممکن است متفاوت باشد.تهیه دارو از ترکیه

لطفا جهت سفارش دارو از ترکیه موارد زیر را به شماره واتساپ موجود در همین سایت ارسال کنید:
1.عکس دارو
2.اسم لاتین دارو
3.دوز دارو
4.تعداد سفارش
5.کشور تولیدکننده
6.شهر محل تحویل دارو
7.نام و نام خانوادگی سفارش دهنده

فرایند تحویل دارو در موقع ارسال اطلاعات فوق اعلام خواهد شد

ما برای تهیه و سفارش انواع دارو از ترکیه و در شهر استانبول بصورت عمده و خرده در خدمت شما هستیم
خرید و سفارش دارو از ترکیه را به ما بسپارید
برخی از داروها فقط نسخه خارجی آن ها در کشور موجود می باشد و نسخه داخلی و ایرانی آن ممکن است بنا به دلایلی ساخته نشده باشد.
خرید دارو از ترکیه
سفارش دارو از ترکیه
برخی از داروهای خارجی به دلیل مشکلاتی مانند تحریم ها، اختلاف قیمت و نبود متقاضی برای آن ها بسیار کمیاب می باشند و تعداد کمی از داروخانه ها سهمیه فروش آن ها را دارد. متقاضیان برای خرید این نوع داروها مجبور به مراجعه به داروخانه های مختلف می باشند که این کار زمان زیادی را از آن ها می گیرد و شاید مجبور باشند دارو را به قیمت بیشتری تهیه کنند. اما راه دیگری هم وجود دارد که در کمترین زمان بتوانید داروی خارجی خود را سفارش دهید.
سفارش دارو از ترکیه و داروهای خارجی این امکان را به متقاضیان می دهد تا با مراجعه به وب سایت ها و اپلیکیشن های معتبر، بتوانند داروی مورد نیاز خود را تهیه کنند. شرکت آلور گروپ با فراهم کردن بستری برای متقاضیان، این امکان را به آن ها داده است تا بتوانند داروی خود را از طریق تلفن و شماره واتساپ سفارش دهند و کارشناسان ما دارو را خریداری کرده و درب منزل تحویل می دهند. جهت خرید دارو از ترکیه و داروهای خارجی می توانید به شماره واتساپ شرکت آلور گروپ مراجعه نمایید.
سفارش دارو از ترکیه و داروهای خارجی توسط بسیاری از شرکت ها انجام می شود ولی برای مراجعه به آن ها باید نهایت دقت را داشته باشیم و ممکن است در بین آن ها  سایت های غیر قانونی هم وجود داشته باشد که باعث به وجود آمدن مشکلاتی می شود.تهیه دارو از ترکیه
آلور گروپ یک شرکت معتبر و ثبت شده است که انواع خدمات پزشکی و درمانی را در استانبول و ترکیه به متقاضیان خود ارائه می دهد و یکی از خدمات ویژه آن، خرید دارو از ترکیه می باشد.
خرید دارو از ترکیه
سفارش دارو از ترکیه
شما می توانید  نسخه دارویی خود را به صورت عکس به شماره واتساپ بارگذاری کرده و آن را برای ما ارسال کنید و سپس کارشناسان ما هماهنگی های لازم را با شما انجام می دهند و می توانید تاریخ و روز تحویل دارو را مشخص کنید.تهیه دارو از ترکیه
همچنین جهت کسب اطلاعات بیشتر در زمینه خرید دارو از ترکیه و خرید داروهای خارجی می توانید با تیم پشتیبانی این مجموعه تماس گرفته تا شما را در این زمینه راهنمایی نمایند.
از مزیت های خرید دارو از ترکیه و خرید داروهای خارجی با  شرکت آلور گروپ می توان به موارد زیر اشاره کرد:
خرید و تحویل دارو در منزل در کمترین زمان
خرید دارو با بهترین کیفیت
پشتیبانی 24 ساعته
امکان اطلاع از هزینه های دارو
نکته: شرکت آلور گروپ استانبول  دارای داروخانه جداگانه و مجزا نمی باشد و صرفا در زمینه خرید دارو از ترکیه  و تحویل آن درب منزل فعالیت می کند.
جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید با شماره  واتساپ زیر تماس حاصل نمایید.

ارسال نسخه ناخوانا

چنانچه قادر به خواندن نسخه پزشک نیستید و یا دارای نسخه الکترونیکی هستید می توانید با ارسال اطلاعات مورد نیاز به شماره واتس آپ  به شماره

09032486073

 از اقلام تجویزی پزشک مطلع شوید.
با توجه به تعدد اقدام دارویی خارجی و   تغییراتی که در لیست داروهای کمیاب پیش می آید، می توانید  لیست داروهای مورد تقاضا رو به شماره واتساپ ارسال نمایید.
لیست  خرید داروهای خارجی  مورد تقاضای خودتان را از ما بخواهید.

09032486073

سفارش دارو از ترکیه وسفارش داروهای خارجی

دوست و مشاور همیشگی شما در ترکیه

09032486073

دوست و مشاور همیشگی شما در ترکیه

تهیه دارو از ترکیه

بازرگانی استانبول

خرید دارو از ترکیه
با کلیک بر روی عکس از صفحه اینستاگرام ما دیدن فرمائید

نمایندگی تعمیر لباسشویی ارومیه در منزل

خرید آپارتمان لاکچری ارومیه

مسافرخانه در استانبول

اجاره خانه در نیشانتاشی استانبول

Buying house in TURKEY

Buying House In Istanbul

باز کردن چت
Scan the code
?HELLO CAN I HELP YOU
00989032486073