سرویس دهی عالی

با ما همراه شوید

09032486073

ارتباط با ما

سرویس 365

در خدمت هموطنان عزیز

سفارش دولما ارومیه و انواع غذای خانگی ارومیه

09032486073
سفارش انواع دولما ارومیه و غذای خانگی ارومیه
09032486073
سفارش دولما و انواع  غذای خانگی ارومیه و آشپزی در مجالس عزاداری عروسی و… .انواع غذاهای سنتی،ایرانی و آذربایجانی(دولما،ایران آشی و …)با بهترین کیفیت و استفاده از بهترین مواد اولیه با قیمت مناسب

جهت سفارش غذاهای خانگی در ارومیه،حداقل 48 ساعت قبل رزرو نمایید

سفارش دولما ارومیه
سفارش دولما ارومیه
آشپزی مراسم ختم و عروسی در ارومیه و  تشریفات مجالس عقد و عروسی
سفارش دولما ارومیه :یکی از مهم ترین و دغدغه های پدر و مادر عروس و داماد برای برگراری مراسم بله برون و عقد و نامزدی و عروسی انتخاب یک کترینگ خوبه که غذا با کیفیت و متنوعارائه کند و همچنین سرویس دهی و سرو غذای مجالس به صورت شیک و عالی باشه و در کنارش بتونن تشریفات عقد و عروسی هم از صفر تا صد انجام بدن که بتونن با خیال راحت قرار داد ببندن و به دعوت مهمون ها بپردازند کار خیلی سختیه . معمولا شرکتهایی که خدمات مراسم و تشریفات عقد و عروسی و به طور کلی مراسم ها را به عهده میگیرن زمان عقد قرار داد یکسری آیتم ها تو قرار دادشون میارن که روز مراسم هیچکدوم از انها را اجرایی نمیکنن یک نمونه عرض کنم مثلا برای مراسم عروسی یکی از دوستان زمان عقد قرار داد بیف استراگانف به همراه چند غذا دیگه رو قرار داد بستند و هزینه خدمات رو گرفتن و روز عروسی قورمه سبزی سرو کردن و هزار تا بهونه اوردن و این کارشون باعث که بعد از گذشت 5 سال هنوز خاطره تلخش همراه عروس و داماد بمونه .
سفارش دولما ارومیه
سفارش دولما ارومیه
 آشپز غذای خانگی ارومیه : وقتی انسان در هزاران سال پیش آتش را کشف کرد، آشپزی ویژگی فرهنگی بسیار رایجی شد. هر کشور برای خود نوع خاصی از آشپزی دارد که بسیار گوناگون است؛ مثلاً، کشورهای آسیای میانه غذاها و طرز پختشان شبیه هم است؛ همین‌طور کشورهای اروپایی و آمریکایی. با کشف آتش آشپزی به وجود آمد. روش آشپزی در قدیم این گونه بوده که تکهٔ خام غذا را در آتش می‌انداختند تا پخته شود.
غدای خانگی ارومیه
غدای خانگی ارومیه
روز جهانی آشپزی ۲۵ سپتامبر می‌باشد.
در طی تاریخِ انسان، ترفندهای آشپزی مختلفی ایجاد شده و به نسل‌های بعدی منتقل شده‌اند.آشپز مراسم ختم و عروسی در ارومیه
تزریقات در منزل ارومیه
خریدار کامپیوتر در ارومیه
خرید آنلاین بلیط هواپیما
باز کردن چت
Scan the code
?HELLO CAN I HELP YOU
00989032486073