سرویس دهی عالی

با ما همراه شوید

09032486073

ارتباط با ما

سرویس 365

در خدمت هموطنان عزیز

نمایندگی تعمیر یخچال سبزوار

نمایندگی تعمیر یخچال سبزوار:امروزه از انواع و اقسام لوازم برقی در منازل استفاده می‌شود. لوازمی که هر کدام به نحوی زندگی را برای ما آسان‌تر کرده‌اند.

تماس فوری 09032486073

متاسفانه ماهیت این وسیله‌ها به گونه‌ای است که دارای یک عمر مفید هستند و بالاخره بعد از مدتی استفاده، خراب می‌شوند. اما گاهی این خرابی یک مساله‌ی جزئی است و باعث از کار افتادگی وسیله به طور کل نمی‌شود.

بلکه می‌توان با انجام تعمیرات، به آن وسیله جان تازه‌ای بخشید و مثل روز اول از آن استفاده کرد. مشکلی که افراد برای تعمیر لوازم خانگی با آن مواجه می‌شوند این است که این وسیله‌ها معمولا حجیم و سنگین هستند.

تماس فوری 09032486073

نمایندگی تعمیر یخچال سبزوار
نمایندگی تعمیر یخچال سبزوار

به همین سبب ترجیح می‌دهند  نمایندگی تعمیر یخچال  سبزوار در خانه صورت بگیرد. به عنوان مثال می‌توان به این موارد اشاره کرد:  نمایندگی تعمیر یخچال سبزوار در منزل،  نمایندگی تعمیر پکیج  سبزوار در منزل،نمایندگی تعمیر کولر گازی  سبزوار در منزل، نمایندگی تعمیر لباسشویی  سبزوار در منزل 

تماس فوری 09032486073

نمایندگی تعمیر یخچال سبزوار

به طور خلاصه به شما خدمات تعمیر و نگهداری انواع لوازم خانگی را توضیح دهم

۱. تعمیر لباسشویی:

تعمیر اتصالات برق و آب

تعمیر موتور و قطعات مکانیکی

تنظیم و تعویض کمپرسور و دستگاه‌های تهویه

۲. تعمیر یخچال:

شارژ گاز و تعمیر کمپرسور

تعویض درب و قطعات داخلی

تعمیر سیستم خنک‌کننده و فن‌ها

۳. تعمیر کولر گازی:

تماس فوری 09032486073

تعمیر یا تعویض کمپرسور

تعمیر شیشه‌ها و قطعات الکتریکی

پر کردن گاز مبرد و بررسی روغن

۴. تعمیر اجاق گاز:

تعمیر شعله‌های ا گازی

تعمیر مشکلات الکتریکی

تعویض دکمه‌ها و قطعات شکسته

۵. تعمیر اسپلیت:

تماس فوری 09032486073

تعمیر کمپرسور و فن‌ها

تعویض یا تعمیر قطعات الکتریکی

نمایندگی تعمیر یخچال سبزوار

 نمایندگی تعمیر یخچال سبزوار در منزل

قسمت‌های مختلفی از یخچال وجود دارد که ممکن است نیاز به تعمیر داشته باشد. همان طور که اشاره کردیم تعمیر یخچال سبزوار در منزل کار را برای افراد بسیار آسان می‌کند.

برای این کار بهتر است که به نمایندگی‌های مجاز و معتبر مراجعه کنید و از آن‌ها بخواهید متخصصین خود را به آدرس شما اعزام کنند. اگر شما بتوانید شرح خوبی از مشکل یخچال خود به آن‌ها ارائه دهید، عیب آن را در اسرع وقت یافته و برطرف می‌کنند. اگر هم در این زمینه هیچ سررشته‌ای ندارید لازم نیست نگران باشید.

تماس فوری 09032486073

نمایندگی تعمیر یخچال سبزوار

متخصصان می‌توانند با حضور در محل، یخچال شما را عیب‌یابی و تعمیر کنند. از جمله قطعاتی که ممکن است در پروسه‌ی تعمیر یخچال  سبزوار در منزل رفع بتوانند رفع مشکل شوند، می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

موتور، شارژ گاز، رفع نشت گاز، شستشوی مدار یخچال با گاز فریون یا ازت، افزایش کندانسور، ترموستات، فن داخلی، رفع چکه کردن آب، لاستیک درب، کمپرسور و

 

نمایندگی تعمیر پکیج دیواری سبزوار در منزل

تعمیر پکیج در منزل، تنها گزینه‌ای است که افراد برای رفع مشکل پکیج خود در اختیار دارند. در سال‌های اخیر شاهد استفاده‌ی روزافزون از این وسیله‌ی گرمایشی بوده‌ایم. دلیل این گستردگی را می‌توان در ایمن بودن این وسیله و همچنین بدون آلودگی بودن آن یافت.

هرچند استفاده از این وسیله بسیار آسان است اما برای راه‌انداری آن، آب، برق و گاز لازم است. به همین دلیل تعمیر آن کار آسانی نیست و حتما باید توسط افراد متخصص و حرفه‌ای انجام شود تا افراد و منازل دچار حادثه نشوند.

تماس فوری 09032486073

نمایندگی تعمیر کولر گازی سبزوار در منزل

به ندرت پیش می‌آید که یک کاربر عادی از اجزای کولر گازی سر دربیارورد و در نهایت بتواند آن را تعمیر کند. معمولا ترجیح بر این که متخصصین در محل حاضر شده و تعمیر کولر گازی در منزل توسط ایشان صورت گیرد.

 

بدین منظور نمایندگی‌های شرکت‌های مختلف افراد حرفه‌ای را به کار گرفته و برای انجام خدمات پس از فروش، نزد مشتریان خود می‌فرستند. این افراد نشانه‌هایی از جمله گرم بودن باد کولر، نشتی آب یا گاز، عملکرد نامناسب کولر، خرابی فن دستگاه، خرابی ریموت کنترل کولر و … را بررسی کرده و مشکلات آن را برطرف می‌کنند. همچنین این افراد سرویس کولر و شارژ کردن گاز کولر را نیز انجام می‌دهند.

تماس فوری 09032486073

نمایندگی تعمیر لباسشویی سبزوار  در منزل

تعمیر لباسشویی سبزوار در منزل از جمله لطف‌هایی است که هر فردی می‌تواند در حق سلامت ستون فقرات خود انجام دهد! زیرا این وسیله معمولا دارای وزن بسیار بالایی است که حمل و جابه‌جایی آن را با مشکل و محدودیت زیادی مواجه می‌کند.

بدین منظور می‌توان از شرکت‌ها درخواست پشتیبانی کرد. آن‌ها کارشناسان تعمیرکار خود را نزد شما فرستاده و لباسشویی را عیب‌یابی و تعمیر می کنند. هر چند که همه‌ی بزرگسالان می‌توانند به سادگی از ماشین لباسشویی استفاده کنند، اما چون تعمیرات این وسیله امری پیچیده است، بهتر است که به دست متخصصین امر صورت پذیرد.

تماس فوری 09032486073

اولین قدم برای تعمیر یخچال، تشخیص مشکل است.

مشکلات مختلفی مانند عدم سرد شدن، صداهای غیرطبیعی و غیره ممکن است باعث شود یخچال خراب شود.

بعضی از مشکلات قابل تعمیر هستند و برخی دیگر نیاز به تعویض قطعات دارند.

یکی از اصلی ترین قطعاتی که باید برای تعمیر یخچال تعویض شود، کمپرسور است. کمپرسور، قسمتی از یخچال است که برای پمپاژ فشار بالای گاز یخچال به کار می‌رود. در صورتی که کمپرسور خراب شود، باید تعویض شود. این کار به دلیل پیچیدگی آن، بهتر است توسط فنی‌کاران مجرب صورت گیرد.

بعضی از مشکلات ساده تری مانند عدم سرد شدن یخچال، با تعویض ترموستات قابل حل هستند. ترموستات، قسمتی از یخچال است که برای کنترل دما به کار می‌رود. در صورتی که ترموستات خراب شود، یخچال به درستی کار نمی‌کند. با تعویض ترموستات، مشکل رفع می‌شود.

همچنین، در صورتی که فیلترهای هوا در یخچال گلوگیر شود، این باعث می‌شود که هوا به درستی در یخچال جریان نیافتد و بنابراین یخچال به درستی کار نمی‌کند.

تماس فوری 09032486073

 نمایندگی تعمیر یخچال سبزوار
رزرواسیون با جالوکس

 

باز کردن چت
Scan the code
?HELLO CAN I HELP YOU
00989032486073